Biežāk uzdotie juatājumi un atbildes uz tiem

Vai mājaslapā izlikti visi produkti?

Atbilde: Mājaslapā ir izlikta lielākā daļa pārstāvēto produktu, taču ne visi. Ja no kāda ražotāja redzi vienu produktu, bet neredzi kādu citu šī paša ražotāja izgatavotu produktu, tad droši sazinies ar mums, jo mums ir pieejami visi pārstāvēto ražotāju produkti.

Kāpēc mājaslapā dažiem produktiem nav norādītas cenas?

Atbilde: Atsevišķi produkti, piemēram, Mikroskopi ir ļoti pielāgojami klienta vajadzībām, kas nozīmē, ka vispirms mēs uzklausām klienta vajadzības, tikai pēc tam varam piedāvāt cenu. Šo produktu saturam ir informatīva nozīme, lai noskaidrotu šo produktu cenu, droši sazinies ar mums.

Vai es drīkstu iegādāties ieroču tēmekļus u.c. militāra rakstura preces?

Atbilde: Mājaslapā izliktos produktus drīksti iegādāties bez speciālām atļaujām. Mēs rūpīgi sekojam līdzi likumdošanai, un ja likums ierobežos kādas preces apriti, tad mēs būsim pirmi, kas attiecīgi reaģēs, un ja nepieciešams, informēsim par speciālām veicamām darbībām arī tevi.

Pats neprotu sev izvēlēties piemērotāko optiku

Atbilde: 1) Visās produktu sadaļās ir izvietoti produktu filtri, kas īpaši pielāgoti ērtai produktu filtrēšanai, lai samazinātu produktu skaitu, starp kuriem jāizvēlas. 2) Ja vēl aizviet pašam ir grūtības izvēlēties, droši sazinies ar PROCIDAT pārdošanas nodaļu caur jebkuru mājaslapā norādīto komunikācijas kanālu, mēs ar prieku palīdzēsim!

Vai visi produkti ir noliktavā?

Atbilde: SIA PROCIDAT pārstāv vairāk, kā 15 ražotājus, tāpēc ir neiespējami visu produkciju uzturēt SIA PROCIDAT noliktavā Rīgā. Pašlaik uz vietas noliktavā ir pieejami apmēram 50% produkcijas, atlikušie 50% ir 4 dienu attālumā kādā no ražotāju Eiropas noliktavām.

Kādas ir apmaksas izvēles iespējas

Atbilde: Piedāvājam trīs apmaksas opcijas:

  • 1) Bankas pārskaitījums - pēc pasūtījuma veikšanas uz epastu saņmesiet rēķinu, kuru varat apmaksāt ielogojoties savā internetbankā.
  • 2) PayPal - apmaksāsiet pasūtījuma summu caur savu PayPal kontu.
  • 3) Kredītkarte - Apmaksāsiet pasūtījuma summu ievadot savus kredītkartes datus. Lai izmantotu šo opciju, veicot apmaksu, arī jāspiež apmaksa caur PayPal, bet jāizvēlas nevis reģistrā PayPal lietotāja kontu, bet apmaksa ar Kredītkarti.