Līzinga iespējas

O% līzings

Ja izvēlēto preci vēlies iegādāties ar uz vairākiem mēnešiem vienādi izlīdzinātiem maksājumiem, tad varam Tev piedāvāt bezprocentu līzingu. Pirmā iemaksa attiecīgi 0 EUR vai aprēķināma izdalot preces/ču kopējo summu ar mēnešu skaitu uz kuriem tiek ņemts līzings.

standarta līzings

Ja nevēlies veikt pirmo iemaksu par preci, vai arī līzingu vēlies ņemt uz vairāk kā sešiem mēnešim, tada palīdzēsim noformēt līzingu kādā no lielākajām Latvijas līzinga kompānijām.

Līzinga noteikumi

1. Līzingu www.procidat.lv internetveikalā iegādātajām precēm ir tiesīgs saņemt Jebkurš Latvijas iedzīvotājs, tostarp citu valstu pilsonis ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā.

2. Līzinga ņēmējam ir jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

3. Līzinga ņēmēja vecumam ir jābūt no 18 līdz 73 gadiem.

4. Aizdevuma summa var sastādīt no 200 EUR līdz 7000 EUR.

5. Bezprocentu līzinga aizdevuma termiņš ir no 1 līdz 6 mēnešiem. Ilgāks termiņš var tikt piešķirts, katru gadījumu izvērtējot individuāli. Standarta līzingam maksimālais termiņš ir 36 mēneši.

6. Pirmā iemaksa ir sākot no 0%.

7. Līzinga ņēmējam nav tiesību atteikties no pirkšanas brīdī sastādītā līzinga apmaksāšanas grafika.

8. Līzinga noformēšanai nepieciešama derīga līzinga ņēmēja pase vai ID-karte. Atsevišķos gadījumos tiek pieprasīts galvotājs, bankas konta izdruka vai izziņa no darba vietas.

9. Līzinga noformēšana interneta veikalā www.procidat.lv ir uzskatāma par apstiprinājumu tam, ka līzinga ņēmējs ir pilnībā iepazinies, saprot un piekrīt interneta veikala www.procidat.lv līzinga noteikumiem.

10. Iegādātā prece ir SIA PROCIDAT īpašums līdz līzinga summas pilnīgai apmaksai.