Par mums

SIA "PROCIDAT" ir plaša spektra optisko iekārtu izplatītājs Eiropā, kuru šodien par savu sadarbības partneri ir izvēlējušies tie, kas novērtē kvalitāti, vērtības un ilglaicīgu sadarbību. Uzņēmums pārstāv tādas preču grupas kā teleskopi, binokļi, mikroskopi, tālskaši, monokļi, objektīvi, nakts redzamības optikas, medību kameras, ieroču optikas, optisko ierīču piederumi u.c. optiskās ierīces. Visus pašreiz pieejamos produktus iespējams apskatīties sadaļā "Visi produkti" vai šeit. SIA "PROCIDAT" izplatīto optisko tehniku pielieto visdažādākajās nozarēs - medicīnas, bioloģijas, zinātnes, astronomijas, militārās, zooloģijas, medību, tiesu izpētes, ražošanas, ģeodēzes, būvniecības u.c. sfērās. Pateicoties plašajam preču klāstam, kas izstrādāts dažādu lietotāju līmeņiem, sev atbilstošāko piemeklēt varēs kā iesācējs, tā arī nozares speciālists.


 • Apmierināts klients - pirmajā vietā

  Jūs novērtēsiet preču kvalitāti kā arī kvalificētu un atbildīgu pieeju sniegtajam servisam un veiktajiem darbiem. Pirms darījuma slēgšanas konsultējamies ar klientu par piemērotāko risinājumu, plusiem un mīnusiem kā arī ilgtermiņa un īstermiņa ieguvumiem sadarbībā ar PROCIDAT.

 • Individuāla pieeja

  Piedāvājam katram klientam mums uzticēt “grūto izvēli” par piemērotākās preces/ierīces izvēli.

 • Ilglaicīga sadarbība

  Mēs sadarbojamies tikai ar ilggadējiem, kvalitatīviem un Eiropā/Amerikā atzītiem ražotājiem. Tas mums dod lielu pārliecību, ka piedāvājam drošu, uzticamu un mūsdienīgu produktu. To apliecinam katram klientam nodrošinot ilggadēju ražotāja garantiju. Uzņēmuma darbības mērķis ir sekmēt mūsu klientu ilgtspējīgu profesionālu attīstību dažādās darbības nozarēs. Mūsu trīs pamatvērtības ir – vienkāršība, profesionalitāte un atbildība.

  PROCIDAT skaitļos

  Piegādātāju skaits
  0
  Pārstāvētās industrijas
  0
  Preču grupas
  0